נאוה שטיינמץ - מתנות שלא שוכחים, מתנות מקוריות, מתנות מיוחדות
סטודיו החיים במיניאטורה של נאוה שטיינמץ

נאוה שטיינמץ והמיניאטורות

בסטודיו קסום, בכפר סבא, מנהלת האמנית נאוה שטיינמץ, את המרכז לאמנות המיניאטורה היחיד מסוגו בארץ.

נאוה שטיינמץ, נולדה בשנת 1963 בעיר רחובות. אמא לשלושה ילדים וגרה בכפר סבא.
בעבר החזיקה נאוה שטיינמץ בחנויות מתנות לגבר יוקרתית ביותר וצברה ניסיון רב מהלקוחות לגבי המתנות שהיו רוצים לתת לאנשים היקרים להם מאוד. ומכאן עלה הרעיון למיניאטורות.
בשנת 2010 פתחה נאוה שטינמץ ברעננה את המרכז לאמנות המיניאטורה, "החיים במיניאטורה" שהינו הסטודיו הראשון והיחיד בארץ למיניאטורות בו היא יוצרת דגמים מיניאטוריים בהזמנה אישית לפי תחקור ו/או תמונות שמאפיינות את מקבלי היצירה - כמו המקצוע שלהם, תחביבים, אמירות אופייניות ואוספים. כל פרט נבנה בתשומת לב רבה, לאחר שלבי התכנון ומחקר מקיף, כדי למצות ולהמחיש את אישיותו של מקבלי המיניאטורה.

עבודותיה המיוחדות נמצאות כבר במרפאות רופאים ומנתחים בכירים, והגיעו עד לאירופה וארה”ב, למקבלי
פרס אוסקר, ליועץ הנשיא קלינטון, לנשיאי ומנכ"לי חברות מובילות בעולם. 

המיניאטורות מתאימות כמתנות מקוריות לחו"ל, כמתנה מיוחדת לפרידה ממנכ"ל, מתנה לבוס או מתנה לעובד, כמתנה לרופא שניתח ו/או טיפל בכם, לעורך דין או רואה החשבון שעזר לכם, לקבלן ו/או ארכיטקט שלכם, לסטודנט שסיים את לימודיו ומקבל את התואר, כמתנה ליום הולדת, כמתנת יום נישואין, מתנה לאמא, מתנה לאבא ,כמתנות לגבר או אישה או כמתנה אישית לאיש עסקים שיש לו כבר הכול.

ניתן להזמין מיניאטורות לכל המקצועות החופשיים: רואה חשבון, עורך דין, מתווך,
ארכיטקט, יהלומן, סופר, איש  הייטק ואנשי עסקים אחרים. כמו כן ניתן להזמין מיניאטורה לכל תחומי הרפואה: גניקולוג, רופא שניים, רופא משפחה, רופא ילדים, אורטופד, קרדיולוג, ניאורולוג, נפרולוג, אורולוג, פסיכולוג, וטרינר וכדומה.

במקביל, מלמדת נאוה שטיינמץ את אומנות המיניאטורות בחוגים, סדנאות מיניאטורות בחופשים וימי הולדת. את העשייה המשותפת עם תלמידיה היא רואה כשליחות מקצועית - להנחיל את הידע של אומנות המיניאטורה לקהלים רחבים. הילדים יוצרים עולמות מיניאטוריים מכל חפץ ואביזר הנמצא בסביבתם, מפתחים מודעות גבוהה מאוד לשימוש חוזר בקיים, ואף הופכים לשגרירי איכות הסביבה. כמו כן, הם יוצרים פריטים לתפאורות בדגמי המיניאטורות כיד הדמיון. הסדנאות יוצרות חשיפה לתחומים רבים, וכוללות שימוש בחומרים מגוונים באמצעות טכניקות רבות. בנוסף מתמקדים הילדים בעבודה בעזרת מחשב, ומרחיבים את הידע שלהם בנושא פרופורציות, התאמה וראיה מרחבית.

בין כל הפעילויות המתקיימות בסטודיו החלה נאוה גם לייבא מגוון רחב של
אביזרים מיניאטוריים, המתאימים לבתי בובות, אספנים, מעצבים ואדריכלים. את האביזרים היא בוחרת בקפידה ממספר מדינות בעולם. ביניהם ניתן למצוא כלי נגינה, כלי מטבח, כלי פורצלן ייחודיים, רהיטים, כלי עבודה, ציוד רפואי, נברשות ומנורות. כמו כן, היא גם מייצרת ומוכרת ערכות  לעבודה עצמית של מודלים מיניאטוריים שונים, לכל חובבי אומנות המיניאטורה, צעירים ומבוגרים כאחד.
050-5322201

nava@theminiature.com