מתנות - מיניאטורה למורה, מיניאטורה לגננת, מתנות למורים, מתנות לגננות,

מיניאטורה למורה / גננת

קטגוריית מורים וגננות מתאימה כשאתם מחפשים מתנות מקוריות למורה או הגננת לקראת סוף שנת הלימודים. המיניאטורות בקטגוריה זו מתאימה גם למי שמחפש מתנות מיוחדות לאנשי חינוך, מאבחנים, אנשי הוראה מתקנת וכדומה.

המיניאטורות בקטגוריה זו נעשות בהזמנה אישית בלבד בגלל ריבוי סוגי המורים: ישנם מורים מקצועיים בתחומים שונים, ישנם מורים לכיתות שונות ובתי ספר שונים וכדומה.

המיניאטורה למורים מעוצבת בבסיסה כחדר עם שולחן וכיסא, כוננית ספרים, לוח ירוק או לבן ותמונות. על השולחן יומן כיתה, מסך מחשב, מקלדת, וניירת. מאחורי השולחן כסא שחור. בצידו השמאלי של השולחן ארונית עם קלסרים או ספרים מתאימים. על הקירות הצדדיים תמונות כמו: מפת עולם, או אתרים מישראל. רקע הקירות בצבע קרם, הרצפה ניראת כפרקט עץ חום בהיר, הרהוט בצבע עץ כהה והכסא נראה כעור שחור. 

המיניאטורה בגודל 14X19 ס"מ ממוסגרת עם זכוכית במסגרת עץ חום, חתומה וממוספרת.

על בסיס המיניאטורה הקיימת ניתן להוסיף ולבצע שינויים בהתאמה אישית למקבל המתנה, לפי מקצועו, תוארו, אופיו, תחביבו וכדומה. ניתן לשלב תמונות אישיות של המורה ו/או התלמידים, ברכה, שם על השולחן, לוגו בית הספר וניתן להוסיף פריטים שונים.

המיניאטורה לגננת מעוצבת בבסיסה כחדר בגן עם צעצועים ומשחקים רבים הפזורים על שטיחים ורצפה הניראת כפרקט עץ חום בהיר, כוננית צבעונית עם משחקי קופסא, שולחן קטן ועליו צבעים וציורי ילדים וספסל קטנטן ועליו בובות משחק. על הקירות בצבע קרם, ציורי ילדים ותמונות מנושאי הלימוד בגן.

המיניאטורה בגודל 14X19 ס"מ ממוסגרת עם זכוכית במסגרת עץ חום, חתומה וממוספרת.

 

מיניאטורות שהוזמנו כמתנות בהזמנה אישית למורה / גננת