מתנות - מיניאטורה לפסיכולוג / פסיכיאטר, מתנות לפסיכולוג, מתנות אישיות,

מיניאטורה לפסיכולוג / פסיכיאטר

מיניאטורה זו מתאימה כשמחפשים מתנות מקוריות לפסיכולוג, פסיכיאטר, מטפל זוגי, מטפל משפחתי ויועץ נישואין. מיניאטורה זו יכולה להיות מתנה נפלאה כשמחפשים מתנות מיוחדות לסטודנט שסיים את לימודי הרפואה וקיבל תואר בפסיכולוגיה.

המיניאטורה מעוצבת כחדר עם שטיח ועליו ספה מרופדת למטופל וכורסא מרופדת למטפל. בין הספה והכורסא מוצב שולחן קטן על רגל. ספרי פסיכולוגיה שונים מפוזרים בחלל המיניאטורה.
על הקירות תמונות מתחום הפסיכולוגיה כמו פרוייד ומנורה מעוצבת היורדת מהתקרה. רקע הקירות בצבע קרם, הרצפה ניראת כפרקט עץ חום בהיר.

המיניאטורה בגודל 14X19 ס"מ ממוסגרת עם זכוכית במסגרת עץ חום, חתומה וממוספרת.

על בסיס המיניאטורה הקיימת ניתן להוסיף ולבצע שינויים בהתאמה אישית למקבל המתנה, לפי מקצועו, תוארו, אופיו, תחביבו וכדומה.
ניתן לשלב תמונות אישיות, ברכה, דיפלומה עם שם, ניתן לשנות ולהתאים את הקלסרים ו/או הספרים וניתן להוסיף פריטים שונים.

מיניאטורות שהוזמנו כמתנה בהזמנה אישית לפסיכיאטר או פסיכולוג

בסטודיו החיים במיניאטורה יוצרת נאוה שטיינמץ דגמים מיניאטוריים בהזמנה אישית לפי תחקור ו/או תמונות שמאפיינות את מקבלי היצירה - כמו המקצוע שלהם, תחביבים, אמירות אופייניות ואוספים. כל פרט נבנה בתשומת לב רבה, לאחר שלבי התכנון ומחקר מקיף, כדי למצות ולהמחיש את אישיותו של מקבלי המיניאטורה. 

עבודותיה המיוחדות נמצאות כבר במרפאות רופאים ומנתחים בכירים, והגיעו עד לאירופה וארה”ב, למקבלי פרס אוסקר, ליועץ הנשיא קלינטון, לנשיאי ומנכ"לי חברות מובילות בעולם.   

המיניאטורות מתאימות כמתנות מקוריות לחו"ל, כמתנה מיוחדת לפרידה ממנכ"ל, בוס או עובד, כמתנה לרופא שניתח ו/או טיפל בכם, לעורך דין או רואה החשבון שעזר לכם, לקבלן ו/או ארכיטקט שלכם, לסטודנט שסיים את לימודיו ומקבל את התואר, כמתנה ליום הולדת, כמתנת יום נישואין, כמתנות לגבר או אישה או כמתנה אישית לאיש עסקים שיש לו כבר הכול. 

ניתן להזמין מיניאטורות לכל המקצועות החופשיים: רואה חשבון, עורך דין, מתווך, ארכיטקט, יהלומן, סופר, איש  הייטק ואנשי עסקים אחרים. כמו כן ניתן להזמין מיניאטורה לכל תחומי הרפואה: גניקולוג, רופא שיניים, רופא משפחה, רופא ילדים, אורטופד, קרדיולוג, ניאורולוג, נפרולוג, אורולוג, פסיכולוג, וטרינר וכדומה.