מתנות - מיניאטורה לרופא נשים / גינקולוג, מתנות לגניקולוג, מתנות למיילדת, מתנות מקוריות, מתנות מיוחדות, מתנות אישיות,

מיניאטורה לרופא נשים / גניקולוג

מיניאטורה זו מתאימה כשמחפשים מתנות לרופא נשים - גניקולוג, מיילדת ולכל מי שבתחום רפואת הנשים ופריון. מיניאטורה זו יכולה להיות מתנה נפלאה כשמחפשים מתנות מיוחדות לסטודנט שסיים את לימודיו ומקבל תואר רפואה.

המיניאטורה מעוצבת כמרפאה כשבמרכזה כיסא טיפולים שחור, כסא קטן על רגל לרופא ומכשיר אולטרא סאונד. מעל מכשיר האולטרא סאונד מנורת קיר. על הקירות תמונות מקצועיות בתחום הלידה, תמונות אנטומיות של הרחם וכן קריקטורות מתאימות למקצוע. רקע הקירות בצבע קרם והרצפה ניראת כפי.וי.סי משובץ שחור ולבן.

המיניאטורה בגודל 14X19 ס"מ ממוסגרת עם זכוכית במסגרת עץ שחור, חתומה וממוספרת.

על בסיס המיניאטורה הקיימת ניתן להוסיף ולבצע שינויים בהתאמה אישית למקבל המתנה, לפי מקצועו, תוארו, אופיו, תחביבו וכדומה.
ניתן לשלב תמונות אישיות, ברכה, דיפלומה עם שם, ניתן לשנות ולהתאים את הקלסרים ו/או הספרים וניתן להוסיף פריטים שונים. 

מיניאטורות שהוזמנו כמתנה בהזמנה אישית לרופא נשים / גניקולוג

בסטודיו החיים במיניאטורה יוצרת נאוה שטיינמץ דגמים מיניאטוריים בהזמנה אישית לפי תחקור ו/או תמונות שמאפיינות את מקבלי היצירה - כמו המקצוע שלהם, תחביבים, אמירות אופייניות ואוספים. כל פרט נבנה בתשומת לב רבה, לאחר שלבי התכנון ומחקר מקיף, כדי למצות ולהמחיש את אישיותו של מקבלי המיניאטורה. 

עבודותיה המיוחדות נמצאות כבר במרפאות רופאים ומנתחים בכירים, והגיעו עד לאירופה וארה”ב, למקבלי פרס אוסקר, ליועץ הנשיא קלינטון, לנשיאי ומנכ"לי חברות מובילות בעולם.
  
המיניאטורות מתאימות כמתנות מקוריות לחו"ל, כמתנה מיוחדת לפרידה ממנכ"ל, בוס או עובד, כמתנה לרופא שניתח ו/או טיפל בכם, לעורך דין או רואה החשבון שעזר לכם, לקבלן ו/או ארכיטקט שלכם, לסטודנט שסיים את לימודיו ומקבל את התואר, כמתנה ליום הולדת, כמתנת יום נישואין, כמתנות לגבר או אישה או כמתנה אישית לאיש עסקים שיש לו כבר הכול. 

ניתן להזמין מיניאטורות לכל המקצועות החופשיים: רואה חשבון, עורך דין, מתווך, ארכיטקט, יהלומן, סופר, איש  הייטק ואנשי עסקים אחרים. כמו כן ניתן להזמין מיניאטורה לכל תחומי הרפואה: גניקולוג, רופא שיניים, רופא משפחה, רופא ילדים, אורטופד, קרדיולוג, ניאורולוג, נפרולוג, אורולוג, פסיכולוג, וטרינר וכדומה.