מתנות - מיניאטורה לרופא שיניים, מתנות לרופאים, מתנות לטכנאי שיניים, מתנות לרופאים,

מיניאטורה לרופא שיניים

מיניאטורה זו מתאימה כשמחפשים מתנות לרופא שיניים, שיננית, רופא פה ולסת ולטכנאי שיניים. מיניאטורה זו יכולה להיות גם מתנה נפלאה כשמחפשים מתנות מיוחדות לסטודנט שסיים את לימודיו וקיבל את תואר רפואת שיניים.

המיניאטורה מעוצבת כמרפאת שיניים כשבמרכזה כיסא טיפולים שחור כשניתן לראות את מגש הטיפולים עם המקדחים השונים, כלי הרופא ופדים לעצירת דם. ניתן לראות גם את הכיור והברז לשימוש המטופל וכמובן את מנורת הפרוז'קטור מעל כסא הטיפולים.
לצד כסא הטיפולים, כסא קטן על רגל לרופא ופח אשפה עם פדים וסימני דם. בצד השמאלי של המיניאטורה, שידה ועליה מחשב עם צילום שיני המטופל וספר בתחום רפואת השיניים.
על הקירות תמונות מקצועיות בתחום הלסת והשיניים וכן קריקטורות מתאימות למקצוע. רקע הקירות בצבע לבן והרצפה ניראת כפי.וי.סי משובץ שחור ולבן.

המיניאטורה בגודל 14X19 ס"מ ממוסגרת עם זכוכית במסגרת עץ שחור, חתומה וממוספרת.

על בסיס המיניאטורה הקיימת ניתן להוסיף ולבצע שינויים בהתאמה אישית למקבל המתנה, לפי מקצועו, תוארו, אופיו, תחביבו וכדומה.

מיניאטורות שהוזמנו כמתנות בהזמנה אישית לרופא שיניים

בסטודיו החיים במיניאטורה יוצרת נאוה שטיינמץ דגמים מיניאטוריים בהזמנה אישית לפי תחקור ו/או תמונות שמאפיינות את מקבלי היצירה - כמו המקצוע שלהם, תחביבים, אמירות אופייניות ואוספים. כל פרט נבנה בתשומת לב רבה, לאחר שלבי התכנון ומחקר מקיף, כדי למצות ולהמחיש את אישיותו של מקבלי המיניאטורה. 
עבודותיה המיוחדות נמצאות כבר במרפאות רופאים ומנתחים בכירים, והגיעו עד לאירופה וארה”ב, למקבלי פרס אוסקר, ליועץ הנשיא קלינטון, לנשיאי ומנכ"לי חברות מובילות בעולם.   
המיניאטורות מתאימות כמתנות מקוריות לחו"ל, כמתנה מיוחדת לפרידה ממנכ"ל, בוס או עובד, כמתנה לרופא שניתח ו/או טיפל בכם, לעורך דין או רואה החשבון שעזר לכם, לקבלן ו/או ארכיטקט שלכם, לסטודנט שסיים את לימודיו ומקבל את התואר, כמתנה ליום הולדת, כמתנת יום נישואין, כמתנות לגבר או אישה או כמתנה אישית לאיש עסקים שיש לו כבר הכול. 
ניתן להזמין מיניאטורות לכל המקצועות החופשיים: רואה חשבון, עורך דין, מתווך, ארכיטקט, יהלומן, סופר, איש  הייטק ואנשי עסקים אחרים. כמו כן ניתן להזמין מיניאטורה לכל תחומי הרפואה: גניקולוג, רופא שיניים, רופא משפחה, רופא ילדים, אורטופד, קרדיולוג, ניאורולוג, נפרולוג, אורולוג, פסיכולוג, וטרינר וכדומה.