החיים במיניאטורה - חוג מיניאטורות

פעילויות מיניאטורות בסטודיו 'החיים במיניאטורה'

מגוון סדנאות יצירה חווייתיות ומעשירות לילדים ולכל גיל עם סטודיו “החיים במיניאטורה”, המומלצות מאוד לכל מי שיש לו זיקה לאמנות מכל התחומים.

מהי סדנת מיניאטורות? .....
במקביל למתנות שנאוה שטיינמץ יוצרת בסטודיו 'החיים במיניאטורה' היא מקיימת פעילויות נוספות לילדים ומבוגרים. נאוה שטיינמץ מלמדת את אומנות המיניאטורות בחוגים, ומקיימת סדנאות מיניאטורות בחופשים. את העשייה המשותפת עם תלמידיה היא רואה כשליחות מקצועית - להנחיל את הידע של אומנות המיניאטורה  לקהלים רחבים. הילדים יוצרים עולמות מיניאטוריים מכל חפץ ואביזר הנמצא בסביבתם, מפתחים מודעות גבוהה  מאוד לשימוש חוזר בקיים, ואף הופכים לשגרירי איכות הסביבה. כמו כן, הם יוצרים פריטים לתפאורות בדגמי  המיניאטורות כיד הדמיון. הסדנאות יוצרות חשיפה לתחומים רבים, וכוללות שימוש בחומרים מגוונים באמצעות  טכניקות רבות. בנוסף מתמקדים הילדים בעבודה בעזרת מחשב, ומרחיבים את הידע שלהם בנושא פרופורציות, טכניקות רבות. בנוסף מתמקדים הילדים בעבודה בעזרת מחשב, ומרחיבים את הידע שלהם בנושא פרופורציות,  התאמה וראיה מרחבית. 
בין כל הפעילויות המתקיימות בסטודיו החלה נאוה גם לייבא מגוון רחב של אביזרים מיניאטוריים, המתאימים  לבתי בובות, אספנים, מעצבים ואדריכלים. את האביזרים היא בוחרת בקפידה ממספר מדינות בעולם. ביניהם ניתן  למצוא כלי נגינה, כלי מטבח, כלי פורצלן ייחודיים, רהיטים, כלי עבודה, ציוד רפואי, נברשות ומנורות. כמו כן,  היא גם מייצרת ומוכרת קיטים לעבודה עצמית של מודלים מיניאטוריים שונים, לכל חובבי אומנות המיניאטורה,  צעירים ומבוגרים כאחד.

בעבר היו החוגים מיועדים לילדים בלבד. היום ישנם חוגים שעדיין מיועדים לילדים, אך לצידם התפתח זן חדש של חוגים - חוגים למבוגרים.

מאיפה הופיעו אותם חוגים למבוגרים? ......

רגע לפני שתחליטו הורים יקרים... כדאי לכם לקרוא שלא תפספסו מהי מסיבת יום הולדת בסטודיו "החיים במיניאטורה":

שלוש שעות של כיף, התנסות, עבודה עצמית וחוויה שלא נשכחת .....

 

מגוון סדנאות יצירה חווייתיות ומעשירות לילדים ולכל גיל עם סטודיו “החיים במיניאטורה”, המומלצות מאוד לכל מי שיש לו זיקה לאמנות מכל התחומים.

מהי סדנת מיניאטורות? .....
09-7710703
050-5322201