החיים במיניאטורה - מיניאטורות יודאיקה

מיניאטורות יודאיקה

מיניאטורות יודאיקה מתאימות כמתנה למי שנוסע לחו"ל ורוצה לקחת אתו מתנה כמזכרת ועבודת יד עם זיקה ליהדות של אומנית מישראל. כמו כן, מיניאטורות יודאיקה מתאימות לילד בר מצווה וכל איש דתי, לרב בר מצווה, למנהל ישיבה ולתיירים.

המיניאטורות בגודל 14X19 ס"מ ממוסגרת עם זכוכית במסגרת עץ, חתומה וממוספרת.

על בסיס המיניאטורה הקיימת ניתן להוסיף ולבצע שינויים בהתאמה אישית למקבל המתנה, לפי מקצועו, תוארו, אופיו, תחביבו וכדומה.
ניתן לשלב תמונות אישיות, ברכה, דיפלומה עם שם, ניתן לשנות ולהתאים את הקלסרים ו/או הספרים וניתן להוסיף פריטים שונים.

מיניאטורת חדר רב

מתאים כמתנה ישראלית לחו"ל ו/או לאיש דתי, לרב בר מצווה, למנהל ישיבה ולתיירים. המיניאטורה מעוצבת כחדר עם ספרייה של ספרי קודש ופריטי יודאיקה מכסף. בחדר, שולחן עם תפילין וספרי קודש כשעל הקירות תמונות בנושא היהדות.

מיניאטורת הכותל המערבי

מתאים כמתנה ישראלית לחו"ל ו/או לאיש דתי, לרב בר מצווה, לילד בר מצווה ולתיירים. המיניאטורה מעוצבת כחלק מרחבת הכותל  כשבמרכזה  שולחן תפילה  עם ספר תורה פתוח עם כתר לקישוט הספר, אצבע לקריאה בתורה, טלית ותפילין. המיניאטורה בגודל 14X19 ס"מ ממוסגרת עם זכוכית במסגרת עץ שחור, חתומה וממוספרת.

מיניאטורת נטלה

מתאים כמזכרת ועבודת יד עם זיקה ליהדות של אומנית מישראל. המיניאטורה מעוצבת כחדר עם כיור לביצוע נטילת הידיים. הנטלה מונחת על השיש כשמראה ומגבת תלויים על הקיר. בקיר המרכזי, ברכת נטילת הידיים בעברית ואנגלית.

מיניאטורת נרות שבת

מתאים כמזכרת ועבודת יד עם זיקה ליהדות של אומנית מישראל. המיניאטורה מעוצבת כחדר ערוך לקידוש ליל שבת. על השולחן פמוטי כסף, חלה מכוסה, בקבוק יין כוס וספר הקידוש. בקיר המרכזי, ברכת הדלקת הנרות בעברית ואנגלית.

מיניאטורת שולחן שבת

מדובר במיניאטורה גדולה יותר (24X20X12 ס"מ) מתאים כמזכרת ועבודת יד עם זיקה ליהדות של אומנית מישראל. המיניאטורה מעוצבת כפינת אוכל עם שולחן ערוך לקידוש ליל שבת. על השולחן וזה עם פרחים, פמוטי כסף, חלה מכוסה, בקבוק יין כוס וספר הקידוש. מסביב לשולחן 4 כסאות כשמתחת לכל זה שטיח יוקרתי. בקיר המרכזי, חלון גדול ממנו נשקפת ירושלים ותמונות מתאימות. על הקיר הצדדי כוננית ספרי קודש, עליה גם חנוכייה כסף. על התקרה מנורה מתאימה.