מתנות - מיניאטורה לעורך דין, מתנות מקוריות, מתנות אישיות, מתנות מיוחדות

מיניאטורה לעורך דין

מיניאטורה זו מתאימה כשאתם מחפשים מתנות מקוריות לעורך דין, שופט או כל מי שמתעסק בתחום משפטי. מיניאטורה זו מתאימה גם כשמחפשים מתנות מיוחדות לסטודנט שסיים את לימודיו ומקבל תואר משפטים.

המיניאטורה מעוצבת כמשרד כשעל השולחן ניתן לראות ספר דינים, פטיש שופטים, מגאזינים בתחום המשפט וכמובן מסך מחשב, מקלדת, מנורת שולחן, משטח עבודה שעליו תיקיית מסמכים ועט. מאחורי השולחן כסא שחור.

בקיר האחורי משני צידי השולחן מדפי ספרי משפט, דינים וחוקים.
על הקירות תמונות המסמלות את המקצוע כמו: אלת הצדק, מאזניים וקריקטורות של אולם בית המשפט. רקע הקירות בצבע צהוב, הרצפה ניראת כפרקט עץ חום בהיר, הרהוט בצבע עץ כהה והכסא נראה כעור שחור. 

המיניאטורה בגודל 14X19 ס"מ  ממוסגרת עם זכוכית במסגרת עץ חום, חתומה וממוספרת.

על בסיס המיניאטורה הקיימת ניתן להוסיף ולבצע שינויים בהתאמה אישית למקבל המתנה, לפי מקצועו, תוארו, אופיו, תחביבו וכדומה. 

מיניאטורות שהוזמנו כמתנות בהזמנה אישית לעורכי דין

בסטודיו החיים במיניאטורה יוצרת נאוה שטיינמץ דגמים מיניאטוריים בהזמנה אישית לפי תחקור ו/או תמונות שמאפיינות את מקבלי היצירה - כמו המקצוע שלהם, תחביבים, אמירות אופייניות ואוספים. כל פרט נבנה בתשומת לב רבה, לאחר שלבי התכנון ומחקר מקיף, כדי למצות ולהמחיש את אישיותו של מקבלי המיניאטורה. 

עבודותיה המיוחדות נמצאות כבר במרפאות רופאים ומנתחים בכירים, והגיעו עד לאירופה וארה”ב, למקבלי פרס אוסקר, ליועץ הנשיא קלינטון, לנשיאי ומנכ"לי חברות מובילות בעולם.  
 
המיניאטורות מתאימות כמתנות מקוריות לחו"ל, כמתנה מיוחדת לפרידה ממנכ"ל, בוס או עובד, כמתנה לרופא שניתח ו/או טיפל בכם, לעורך דין או רואה החשבון שעזר לכם, לקבלן ו/או ארכיטקט שלכם, לסטודנט שסיים את לימודיו ומקבל את התואר, כמתנה ליום הולדת, כמתנת יום נישואין, כמתנות לגבר או אישה או כמתנה אישית לאיש עסקים שיש לו כבר הכול. 

ניתן להזמין מיניאטורות לכל המקצועות החופשיים: רואה חשבון, עורך דין, מתווך, ארכיטקט, יהלומן, סופר, איש  הייטק ואנשי עסקים אחרים. כמו כן ניתן להזמין מיניאטורה לכל תחומי הרפואה: גניקולוג, רופא שיניים, רופא משפחה, רופא ילדים, אורטופד, קרדיולוג, ניאורולוג, נפרולוג, אורולוג, פסיכולוג, וטרינר וכדומה. 
09-7710703
050-5322201